ART / Lithographs / Litograph in colors 13864320
nr 1386 4320
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sweden. Signed, numbered 1/1, sheet: 56x36cm, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 1/1. Bladets mått: 56x36cm, oramat löst blad
1000
SEK 800
Monday Mars 22 2021
at 18:58:55
700 kr
- Thema-auction
Mar 22
Read more about Grafik
Oscar Reutersvärd
Read more about Oscar Reutersvärd